• DOLAR
  5,7817
  %0,31
 • EURO
  6,3854
  %0,49
 • ALTIN
  270,84
  %0,20
 • BIST
  103.118
  %-0,03
İngilizce Tercümede Profesyonel Çözüm, OKEANOS…

İngilizce Tercümede Profesyonel Çözüm, OKEANOS…

İngilizce Tercümede Profesyonel Çözüm, OKEANOS…

 

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme, dünyanın ortak dili olması ilk tercih olmasını sağlayan İngilizce tercüme alanında da aranılan hizmeti sağlamaktadır.

Deneyimlerinin ışığında doğru strateji belirleyebilen ve çözüm odaklı yaklaşımı başarı ile yerine getirebilen Okeanos yurt içi ve yurt dışında marka değerini her geçen gün korumaktadır.

İngilizce Tercümede Kalitenin Adresi Okeanos

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sektörde var olduğu günden bu yana tercüme kalitesi üzerinde büyük bir hassasiyetle çalışmalarını sürdürmüştür. Kaliteden ödün vermeyen Okeanos, kalitede stabiliteyi EN 15038 Hizmet Kalite Standartları ile sağlamaktadır. Uluslar arası kalite standartları olan EN 15038 kapsamında İngilizce tercüme projelerinde teklif aşamasından teslimat aşamasına kadar tüm proses boyunca kalite standartları uygulanmaktadır.

Okeanos Tercümede Amacımız Güven

Kalite standartları, şeffaflık sağlayan müşteri paneli, gizlilik sözleşmeleri ve taahhütleri ile müşterilerinin yıllardır güvenini sağlayan Okeanos bu başarısını İngilizce tercüme hizmetinde uluslar arası platformda da yerine getirmektedir.

Uygun fiyatlandırma, şeffaf tercüme süreci ve taahhüt edilen zamanda teslimat acil İngilizce tercüme projelerinin en çok aranılan kriterleridir. Bunun bilincinde olan Okeanos uzman koordinasyon ekibi ile tüm acil İngilizce tercüme projelerinde çözüm odaklı tavır sergilemektedir.

Acil İngilizce tercüme hizmetinde ihtiyaç duyduğunuz kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat yılların tecrübesi ile Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde terminoloji ve dosya formatı fark etmeksizin sunulmaktadır.

İngilizce yeminli tercümede lokasyon avantajı sayesinde ve profesyonel yeminli tercüman kadrosu ile en kritik dosyalarda etkin çözümler sunmaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sektörde faaliyet gösterdiği günden bu güne kadar geçen sürede etik değerlerini korumuş ve her bir çalışanına bunu aşılamıştır. Tüm İngilizce yeminli tercüme ve diğer tasdik işlemlerinde müşteri odaklı yaklaşımını her daim ön planda tutmaktadır.

İngilizce yeminli tercüme evraklarında ihtiyaç duyulan gizlilik ilkesinin gereklerini yerine getiren firmamız kurumsal müşterilerine talepleri doğrultusunda Gizlilik Sözleşmesi düzenlemektedir. Herhangi bilgi ya da belgenin üçüncü kişilerle paylaşılmadığı Okeanos Tercüme şirketinde kurumsal vizyona sahip bir tercüme şirketinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN