• DOLAR
  5,7811
  %0,30
 • EURO
  6,3811
  %0,42
 • ALTIN
  270,83
  %0,20
 • BIST
  103.118
  %-0,03
Hemen Paykasa Al

Hemen Paykasa Al

Hiçbir bilginin sızdırılmadan, güvenli bir şekilde ödeme olanağını sağlayan Paykasa yöntemi, ülkemize sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında bulunmaktadır. Doğrudan güvenilir bir ödeme kaynağını sağlamasının yanı sıra, banka bilgileriniz ve kişisel detaylarınızda zarar görmeden finansal işlemlerinizi halledebilme olanağını sağlar.. Aynı zamanda hızlı bir ödeme seçeneğini sağlamasıyla da Paykasa, çeşitli avantajları olan online sanal kart olarak kendini göstermektedir.

Paykasa Kartının İçerisindeki Para Nasıl Yükleniyor?

Paykasa kartı, beliri bir bakiye sistemine göre işlem görmektedir. Euro para biriminde yer alan bu bakiyeler, 10€ ile 500€ arasında bir rakam tutarlarıyla değişir. Ne kadarlık bir bakiye satın almak istiyorsanız, güncel kur ne ise onun TL karşılığını ödeyerek ucuz paykasa satın alma işlemlerini bizim üzerimizden yapabilirsiniz. Bizden satın aldığınız bakiye miktarı ile birlikte size özel olarak üretilen rastlantısal 16 hanelik pın kod numarası, 4 (dört) rakam ile oluşturulmuş güvenlik-cvv kod numarası ile son geçerlilik tarihi detayları ile size verilir. Size verilen bilgileri kullanarak, bir siteden bir şeyler satın alırken, yatırım yaparken ya da diğer işlemlerinizde kartı kullanabilirsiniz. Harcama tutarı da kart bakiyenizden düşülmektedir.

Paykasa Kartın Bozdurulması Ne Demek?

Her açıdan güvenli Paykasa sistemi, sizlere kartınız ile harcama yaptığınız kadar kartınızın içerisindeki parayı da nakit olarak alabilme imkanı verir. Sizlere verdiğimiz Paykasa bozum hizmeti, kartınızın içerisinde ne kadar bakiye varsa onu TL’ye çevirerek banka hesabınıza aktarma hizmetini kapsar. O yüzden müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurarak kartınızın bozdurulmasını istediğinizi belirtebilirsiniz.Bunun üzerinden kartınızın bakiyesi kontrol edilerek, ilgili miktar hesabınıza aktarılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN