En iyi ücretsiz online oyunlar Pvp serverler

En iyi ücretsiz online oyunlar Pvp serverler

PAYLAŞ

Pvp Serverler ücretsiz oynanan ve çok oyunculu olarak karşımıza çıkan mücadele ve arkadaşlık ortamında güzel vakit geçmesini sağlayan sanal oyun yani mmo online oyun yeridir. Bize göre oyun çabuk ilerlemeli ve insanların vaktini öldürmek yerine boş vakitlerinde biraz neşe bulabileceği bir yer olmalı.

Biz bunu destekliyoruz, neden derseniz genç kardeşlerimizin ve pvp server oyun tutkunlarının resmi oyunlarda günlerce zamanını heba etmenisini anlamlı bulmuyoruz.

Şimdi size yeni çıkan online oyunlar listesini de verelim.

10: dragon Nest 9: swordsman online 8: RaiderZ 7: Archeage 6: Rift 5: Path of Exile 4: Aura Kingdom 3: Aion 2: Neverwinter 1: Tera Rising ve tabiki efsane oyunlarda var bunlar: Metin2, Silkroad, ve Knight online oyunlarıdır. bu oyunlara ek olarak Wow ve minecraftda eklenmiş durumdadır. Aslında pvp server oyunlarıda burda efsane oyunlarda hedef bulmuştur.

Size tavsiye olarak şunları nacizane aktarmak isteriz. Günlük 1 yada 2 saatten fazla bilgisayar karşısında durmayınız. Sanal ortama dalıp gerçek hayattan kopmayınız. Gelecek şimdiki yapacağınız adımlarla şekillenecek.

Bu yüzden Pvp Serverler oyunlarına bakın. 1 saat oynayın bırakın. Kapanırsa da kapansın. Bir başka server üzerinden oynar yine 1 günde istediğinizi alırsınız. Diyeceğim o ki online oyunlar yerine pvp servers oyunları zamanı! İyi de nedir bu pvp serverleri diyorsunuz sanırım.. Şöyle anlatayım. Örneğin metin2 online oyunundan bahsedelim. Oyun bir karakter üzerine kurulu roleplay bir oyun. Karakterinizi geliştirmek için yıllarınız gidebilir. Hatta çok miktarda paranızda gidebilir. İşte bunu önleyebilirsiniz. Girin fast foot gibi oynayın çıkın işin özeti pvp oyunları bu şekildedir. Oyun kapandımı sıkıntı duymayın gidin pvp serverlar a bakın size en uygun olan pvp serveri seçin ve keyfinize bakın. Eski oyunu unutun yeni arkadaşlar edinmeye bakın. Size tavsiyem Metin2 pvp serverlere bakabilirsiniz.

PvpServerlar.biz da en çok bilinen yanlışlardan biri de ben oyunu anladım hemen oyunu kurayım yok para kazanayım, yok havam yerinde olsun admin olayım demeyin. Bırakın profesyonel kişiler yapsın. Yok siz proyum diyorsanız da hiç durmayın. Oyun devamlı gelişmeye müsait ve kod açıkları kapanması gereken bir server oyunudur. Bu yüzden fikrim oyunda oyuncu olun.

Bu yazımız ile bizi yanlış anlamayın oynamayın demiyoruz. Sadece hayatınıza zaman ayırın diyoruz. Sadece kendinize zaman ayırın ve yaptığınız herşeyin tadını çıkarın. Sosyal bir insan olarak her şeyi hak eden bir milletiz. Herşeyin zamanında yapılması size her zaman mutluluk verecektir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK