Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik Sigara Nedir?

PAYLAŞ

Sigaranın vermiş olduğu hissi terk etmeden daha keyifli bir deneyim sağlayan elektronik sigara likit sigaraya benzer bir duman üretmektedir. İçme esnasında hava ile karışan likit hem damak tadına uygun aromalar ile hem de belirlenebilen nikotin dozajı ile kullanıcıya oldukça kolaylık sağlamaktadır. Geleneksel sigaradan e sigaraya geçişte kişinin tercihine göre belirlenebilen nikotin dozajı ile hem sigara bırakmak için hem de sigaranın verdiği zararlardan korunmak için oldukça tercih edilen bir yöntem olan elektronik sigara atomizer sayesinde buhar haline dönüşmektedir. Bu elektronik sigara dolum sıvılarının mutlaka orijinali kullanılmalıdır. Batarya sistemi ile çalıştığı için elektronik sigarayı tüm gün kullanmak isteyen kullanıcılar güçlü bataryaya sahip bir esigara kullanmalıdırlar.

Esigara Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Elektronik sigara genel olarak kullanılan sigaradan farklı olarak insanların keyiflerini bozmadan sigaranın vermiş olduğu zevki daha temiz ve ekonomik şekilde yaşamalarını sağlamaktadır. Bütçeyi zorlamadan ve sigaranın içinde bulunan çok sayıda zararlı katkı maddesini solumadan sigara içmeyi keyifli bir hale getirmektedir. Sigaradan farklı olarak ateşlemeden sonra zift, katran gibi maddeler ortaya çıkarmadığı için ve çakmak, kül tablası problemlerini yok ettiği için sigara içmeyi keyifli bir hale getirmektedir. Elektronik sigara kullanıcılarının kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra sigaranın vermiş olumsuz etkilerden kurtulduğu gözlemlenebilir. Nefes alıp vermede düzen, tat duyusunda iyileşme ve daha canlı bir görünüm meydana gelir. Ayrıca karbon monoksit benzeri zararlı maddeler yaymadığı için çevredeki insanlar da sigaranın zararlarından korunmuş olur.

E-Likit Belirleme

Sigarayı bıraktıktan sonra yaşanılan nikotin eksikliğini gidermek için kişiye uygun ve istediği miktarda nikotin içeren likitler oldukça kolaylık sağlamaktadır. Üstelik zevke göre belirlenebilen aromalar sağlıklı bir sigara içme keyfi sunmaktadır. Sigara içmemenin verdiği yoksunluk hissinden kurtulmak için istenilen dozda nikotin almak bu süreçte kullanıcının dostu olmaktadır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK