ÇELİK PREFABRİK EV ANTALYA

ÇELİK PREFABRİK EV ANTALYA

PAYLAŞ

Son yıllarda yapı teknolojisinde oldukça büyük gelişmeler yaşandı. Klasik betonarme yapılan yerini çelik konstrüksiyon denilen yapılar almaya başladı. Çelik görünüşlü ve cephelerin birleşmesiyle oluşan bu yapılar, betonarme, kerpiç, saman gibi birçok yapı malzemesine sahip yapılardan daha üstün. Pratiklik ve sağlamlık, çeliği, diğerlerinden daha üst noktalara taşıyor. Prefabrik ev çözümlerinin, taşıyıcı konstrüksiyonu yüksek yoğunluğa sahip galvanizli yapı çeliğinden kaynaksız olarak üretiliyor. Çelik iskeleti oluşturan elemanların bağlantıları cıvata-somun bağlantıları ile sağlanıyor. Bu yapılar tek katlı, iki katlı ve çok katlı olarak başarıyla üretilebiliyor.

Çelik prefabrik ev Antalya” neden tercih ediliyor? Sorusuna gelince çelik prefabrik ev modelleri estetik güvenli yapı olması, teknolojik hızlı üretim sistemi ile üretilmesi, yüksek kalitede uzun ömürlü malzeme kullanımı, kısa sürede yerinde kurulum, ekonomik fiyat avantajı ile öne çıkıyor.1. derecede depreme dayanıklı olarak üretilen prefabrik evler çevre dostu olup esnek ve hafif yapılardır. Her türlü iklim koşullarında kullanılır ve paslanmaz, deforme olmaz özelliği ile uzun ömürlü olmaktadır. Isı yalıtımı yüksektir, enerji tasarrufu sağlar ve ısı verimliliği söz konusu yapılarda esastır. Montaj süresinin kısa olmasından dolayı içeride nem oluşmaz, hava ve iklim şartlarından etkilenmez, montajı yapıldıktan sonra hemen içine yerleşilebilir olması gibi birçok sebeplerden dolayı sektöre yeni bir ziya gibi doğmuştur. Ekonomik olmasıyla bütçesini, hava ve iklim şartlarından etkilenmeyerek, montajı yapıldıktan sonra hemen içine yerleşilebilir olmasıyla konforunu, depreme dayanıklı olması yönüyle de güvenliğini, kişiye özel tasarımlar yaptırmak suretiyle şahsi zevklere imkân tanınması yönünü düşünenlerin vazgeçilmez tercihi olabilmektedir.

Antalya’nın büyük kısmı 2., diğer kısımları 1., 3. ve 4. derece deprem bölgesi olarak değerlendirilmektedir. Antalya’da, 1. derecede depreme dayanıklı olarak üretilen çelik prefabrik evlerin satışını “Ülkemizde insan sağlığına, güvenliğine, kalitesine ve ekonomisine uygun dayanıklı yapı sistemi imal etmek” olarak vizyonunu belirleyen “NOVA LIFE VİLLA” bulunduğu pazarda kaliteden ve dürüstlükten ödün vermeden, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en kaliteli şekilde karşılayarak alanında bir yıldız olarak kendini kanıtlamaktadır. Bugünden sonrada üretimdeki kalitesinden ve temel şartları olan dürüstlüğünden taviz vermeden değerli müşterilerine desteği ile yoluna devam edecektir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK