• DOLAR
  5,8033
  %-0,94
 • EURO
  6,4619
  %-1,10
 • ALTIN
  277,47
  %-0,76
 • BIST
  97.886
  %0,58
Beyaz Eşya Arızlarını Unutun

Beyaz Eşya Arızlarını Unutun

Beyaz Eşya Servisleri olarak “Biz varsak, beyaz eşyanızda problem yoktur.” sloganıyla çıktık yola. Çıktığımız bu yolda, sizi yolda bırakmaya niyetlenmiş bütün beyaz eşyalarınızı, bu niyetlerinden alıkoymak istiyoruz. Yıllara meydan okuyan, evimizin olmazsa olmaz bir parçası olan beyaz eşyalarımızın, bazen dinlenmeye, durup şöyle bir nefes almaya ihtiyacı olduğu anda; alanında uzman olan personelimizle hızlı ve kaliteli servis anlayışını benimseyen biz Maltepe Siemens Servisi, ihtiyacınız olan her an yanınızda olmayı vaat ediyoruz.

Öncelikle bizi diğer servislerden farklı kılan unsurların başında, servisimizde çalışan takım arkadaşlarımızın bulunduğunu söylemekten gurur duyuyoruz. Üniversitelerin ve meslek liselerinin ilgili alanlarından mezun olan genç kadromuzun yanında aynı zamanda yılların tecrübesini bu sektörde edinmiş olan deneyimli ustalarımızın oluşturduğu takım çalışması sayesinde, sizlere kaliteli servis anlayışı sunmaya devam ediyoruz.

Bildiğimiz üzere ev hanımlarının eli ayağı haline gelen bir buzdolabı eğer çalışmıyorsa, meyve sebzeler çürümeye; fırını bozulmuşsa, evde eşi bekleyen bir tas çorbanın pişmemesine, bulaşık makinesi bizi yarı yolda bıraktıysa; elimiz sıcak sudan soğuk suya girmemek bir kenara, dağ gibi bulaşıklar evimizin yeni misafirleri haline geliyor. İşte bu süreç esnasında bir beyaz eşya servisinin hızlı bir şekilde olaya müdahale etmesinin ne derece önemli olduğu ortaya çıkıyor. Biz size daha hızlı ulaşabilmek adına, Pendik’te servis elemanlarımızı tam donanımlı araçlarıyla birlikte hazır bir şekilde bekletiyoruz. Böylelikle size 7/24 hizmet veren, bir telefon kadar uzağınızdaki kurtarıcınız Pendik Arçelik Servisi olarak biz oluyoruz.

Olabildiğince yerinden oynatılmadan, bulunduğu yerde tamir edilmeye çalışılan beyaz eşyalarınız ile ilgili parça değişikliklerinde birinci kalite mal kullanarak, sizi oluşabilecek benzer arızalardan kurtarmaya çalışıyoruz. Kullandığımız parçalara olan güvenimizi sergilemek adına da size bir yıllık sigorta olanağı sağlıyor ve beyaz eşyanızın benzer problemlerinde ücretsiz tamir için servis hizmeti veriyoruz.

Yukarıda saydığımız bütün bu özellikleri topladığımızda kaliteli bir beyaz eşya servisinden beklentilerinizi Sultanbeyli Ariston Kombi Servisi olarak yerine getirebileceğimizi düşünüyoruz. Üstelik bütün bu hizmeti oldukça makul bir fiyata edindiğini duyan müşterilerimizin yüzündeki gülümseme, işimizi daha severek yapmamızı sağlıyor. Siz de kaliteli, hızlı ve bir o kadar ekonomik bir beyaz eşya servisi arıyorsanız, dediğimiz gibi, size bir telefon kadar uzağız…

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN