• DOLAR
  5,7558
  %-0,39
 • EURO
  6,3375
  %-0,42
 • ALTIN
  270,57
  %-0,16
 • BIST
  104.650
  %0,65
Bakırköy Diş Hekimi

Bakırköy Diş Hekimi

Ağız ve diş sağlığı konusunda kaliteli hizmet alabileceğiniz Bakırköy diş hekimi sayesinde siz de sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz.

Ağız ve diş sağlığı fiziksel olarak sizleri yıpratabileceği gibi ruhsal olarak da etkileri bulunmaktadır. Çürüyen ya da sararan dişlerinizin bulunması sizlerin psikolojisini olumsuz yönde etkileyeceğinden dolayı zamanında müdahale edilmesi en doğrusu olacaktır. Özellikle sıkça rastlanılan çürük dişlerde erken müdahale çok önemlidir. Zamanında müdahale edilmemesinden dolayı dişlerin kaybedilebileceği gibi aynı zamanda çene kemiklerine kadar zarar görülmesi de yaşanılan sorunlardan birisi olacaktır. Bu nedenle siz de mutlaka erken teşhis ve doğru tedavi için Bakırköy diş hekimi kliniğimize gelmelisiniz. Bilgi almak için www.pourdent.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ağız ve Diş Sağlığı

Alanında uzman doktor ve deneyimli sağlık çalışanlarımız sayesinde ağız ve diş sağlığınızın korunması ve yeniden tesis edilebilmesi için gerekli olan bütün işlemler yapılabilmektedir. Bu nedenle öncelikle yaşanılan hastalıkların erken teşhis edilebilmesi çok önemli olacaktır. Bunun için deneyim olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Çekilen filmler ve yapılan tetkiklerin doğru sonuçların görülebilmesi için deneyimli doktorlarımız tarafından incelenmesi yeterli olacaktır.

Cerrahi Müdahaleler

Tedavi yöntemleri arasında yer alan cerrahi müdahaleler de kliniğimizde sorun yaşanmadan yapılabilmektedir. Çene ameliyatları, 20lik diş ameliyatları ve bunun gibi ağız ve diş hastalıklarının tedavi edilebilmesi için gereken bütün cerrahi müdahaleler Bakırköy diş hekimi sayesinde sorun yaşanmadan ve doğru sonuçların alınabilmesi için yapılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN